ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
60 متر/ شهرک نفت/نما ترکیبی/فول امکانات
60 متر/ شهرک نفت/نما ترکیبی/فول امکانات
1 روز پیش در شهرک نفت (منطقه ۵)
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
60
ساخت
1397
قیمت کل
18,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
301,666,000 تومان
طبقه
3
به نام یگانه معمار هستی
قابل توجه سخت پسندان و مشکل پسندان منطقه
❇️ فرصت طلایی برای زندگی در محله ای آرام و زیبا ❇️
✔️ 60 متر با دو خواب استاندارد
✔️ بهترین طبقه
پلان مهندسی ساز و بدون پرتی
بسیار خوش نقشه و رو به آفتاب
پارکینگ // انباری // آسانسور // بالکن
سالن و پذیرایی قابل چیدمان
❇️ منطقه ای دنج و محیطی آرام
دسترسی عالی به مراکز خرید و اتوبانهای کلیدی تهران
و چندین مورد فایلهای مشابه ……
کارشناس فروش منطقه
دانایی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت