تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه60 متر مغازه دور میدان هفت تیر (دیدنی )

60 متر مغازه دور میدان هفت تیر (دیدنی )

6 روز پیش در سنایی

متراژ
60
ساخت
1380
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏200,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏3,333,333,000 تومان
60 متر مغازه دور میدان هفت تیر

با موقعیتی عالی و تکرار نشدنی

در راسته فرش فروش ها ( بهترین موقعیت و لوکیشن در راسته فرش فروش ها)

تابلوخور عالی

سند تک برگ
فروشنده واقعی

لطفاً یک ساعت قبل از بازدید هماهنگ بفرمایید.

متخصص در خرید و فروش و رهن و اجاره املاک تجاری
آقای متین

Commercial Real Estate Expert | 18 Years of Excellence | Mr. - Matin