تائید
فروش مسکونیآپارتمان60 متر / نوساز / قصرالدشت

60 متر / نوساز / قصرالدشت

9 ساعت پیش در سلسبیل شمالی

متراژ
60
ساخت
1405
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏10,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏180,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
املاک دریا

60 متر تکخواب
نوساز و کلید نخورده
گذر 8 متری
کوچه دنج
خوش نقشه
پر نور
سازنده بنام منطقه 10 تهران

10 ٪ استراحت سند
قابلیت رهن تا 1200
قیمت پرداختی اول : 9500

خانوم ایرانی