تائید
فروش مسکونیآپارتمان60 متر/وحیدیه/تک واحدی/تک خواب

60 متر/وحیدیه/تک واحدی/تک خواب

19 ساعت پیش در وحیدیه

متراژ
58
ساخت
1392
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏6,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏112,931,000 تومان
طبقه
3
به نام خدا

با سلام

✅58 متر سندی (رویتی در حد 70 متر)

✅کوچه با گذر پهن