تائید
فروش مسکونیآپارتمان60 متر پارکینگ سندی/ثبت خاطرات شیرین سند تکبرگ

60 متر پارکینگ سندی/ثبت خاطرات شیرین سند تکبرگ

4 روز پیش در شهر زیبا

متراژ
60
ساخت
1398
اتاق
1
قیمت کل
‏3,680,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏61,333,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️دپارتمان رویال ⚜️

✴️تنها فروش هدف ما نیست✴️هدف ما جلب رضایت شماست

〽️〽️〽️با آرزوی خانه دارشدن تمام ایرانیها〽️〽️〽️

⚜️من پاشایی هستم تجربه و تخصص خودمو در اختیارتون قرار میدم تا خریدی مطمعن و عالی داشته باشید

60متر خوش نقشه غرق نور
پارکینگ سندی __ انباری سندی
سال ساخت پایین 〽️〽️〽️سند تکبرگ

جهت کسب اطلاعات بیشتر با من در تماس باشید
☎️مشاور همراه شما_____خانم پاشایی