تائید
فروش مسکونیآپارتمان60 متر یک خواب / فول/ تراورتن/ لاله جنوبی

60 متر یک خواب / فول/ تراورتن/ لاله جنوبی

6 روز پیش در شهرک پرواز

متراژ
60
ساخت
1397
اتاق
1
قیمت کل
‏14,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏235,000,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
⚜️ بهترین لوکیشن سازمان برنامه جنوبی

60 متر یک خواب
✔️فول امکانات
✔️پارکینگ _ آسانسور _ انباری _ بالکن
✔️واحد خوش نقشه
✔️نما و مشاعات تراورتن
✔️محیط دنج و آرام
✔️خوش قیمت ترین فایل منطقه

قابلیت رهن واحد تا 1.4 میلیارد تومان

برای بازدید و هماهنگی همین الان تماس بگیرید

فایل های مشابه متناسب با بودجه و سلیقه شما موجود است

املاک سپندار
مشاور شما مهیار