تائید
فروش مسکونیآپارتمان60 متری در مهرآباد کوچه باغی

60 متری در مهرآباد کوچه باغی

2 هفته پیش در شمشیری

متراژ
60
ساخت
1386
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏6,180,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏103,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
8
آپارتمان 60 متری باز سازی شده
4طبقه ،دو واحدی
فول امکانات دارای موتور خانه،شوفاژ و انباری
نقشه بینظیر بدون پرتی
دسترسی عالی به مراکز خرید و شمشیری