تائید
فروش مسکونیآپارتمان60 متری فول شمال مرزداران

60 متری فول شمال مرزداران

2 هفته پیش در شهرک ژاندارمری

متراژ
60
ساخت
1398
اتاق
1
قیمت کل
‏17,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏286,666,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
فرصتی عالی جهت سرمایه گذاری وسکونت

60 متری
نور نقشه بی نظیر
نقشه مشابه 70 متری
بهترین لوکیشن - فول امکانات
بدون مشابه در منطقه

امکانات :
✅انباری
✅ پارکینگ
✅ بالکن
✅اسانسور

قابلیت رهن تا 2 میلیارد
قابلیت دریافت وام 1 میلیاردو 700 ملیون تومانی وام زوجین
یا
700 ملیون وام تک نفره 260 ملیون وام بازسازی

ساعت تماس 9 صبح الی 12 شب