تائید
فروش مسکونیآپارتمان60 متری نقلی مهرشهر ساماندهی

60 متری نقلی مهرشهر ساماندهی

1 هفته پیش در کوی زنبق

متراژ
59
ساخت
1404
اتاق
1
قیمت کل
‏5,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏94,915,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
✨ فروش آپارتمان نوساز 59 متری / موقعیت عالی مهرشهر زنبق✨

اگر دنبال ساختمانی کم واحد، برند و آماده سکونت در یکی از بهترین لوکیشن های مهرشهر هستید، این فایل دقیقا مناسب شماست.

ویژگی ها
⭕️59متر / طبقه اول
⭕️سالن و اتاق ها نورگیر
⭕️تراس 8 متری قابل چیدمان
⭕️ نوساز، سازه برند ،متریال درجه یک ، خام
⭕️ ساختمان شمالی واحد شمالی / نورگیر قابل قبول
⭕️ پارکینگ، انباری، آسانسور ،لابی مجلل
⭕️ سند تک برگ در دست اقدام
⭕️ هر طبقه فقط 4 واحد (ساکنین کم و آرامش بیشتر)

شرایط خرید
- امکان رهن تا 600 میلیون
- 10٪ ثمن ملک قرض الحسنه بابت سند(560 میلیون)
- نقد مورد نیاز حدود 5 میلیارد
- هزینه تکمیل واحد به صورت تقریبی 300 میلیون

برای دیدن واحد از نزدیک همین حالا تماس بگیرید.

✅️افراسیابی هستم مشاور و کارشناس شما در امور ملکی
منطقه✅️

‼️املاک آپادانا قوی ترین فایلینگ در منطقه با کادری مجرب و جوان‼️