تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا600 متر ویلای سوسیسی همراه استخر

600 متر ویلای سوسیسی همراه استخر

3 روز پیش در کوچصفهان

متراژ
80
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
600
قیمت کل
‏10,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏17,500,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
کارگزاری املاک تی ملک(صادق افشنگ)

600 متر زمین
سازه کلبه سوییسی
دور محصور
استخر روباز
هر سه امتیاز نصب
حیاط موزاییک کاری شده
دسترسی عالی
تراس
قیمت 10/500