تائید

6000متر باغ پسته به قیمت

2 هفته پیش در ایلام

متراژ
6000
ساخت
1400
اتاق
2
قیمت کل
‏4,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏800,000 تومان
6000متر باغ پسته بر اصلی مهدی آباد
باغ پسته
داراس سند تک برگ برای مجوز بومگردی
باغ 7000متره ولی 6000سند تک برگه
دارای ویلا پیش ساخته 30متری
تانکر
….
املاک رحیمی
آدرس فرودگاه قدیم بالا تر شورای شهر نرسیده به چهار راه اصلی فرودگاه قدیم