ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
600متر باغ ویلا مدرن دهکده هشت بهشت
600متر باغ ویلا مدرن دهکده هشت بهشت
1 هفته پیش در دماوند
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
500
ساخت
1400
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
600
قیمت کل
80,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
133,333,000 تومان
((معرفے یه ویلاے مدرن و کم نظیر شهرکے ))
باغچہ 600مترے با بر 20
داراے 500متر بناے مدرن با پایان کار شهردارے می باشد
استخر سرپوشیدہ سونا جکوزے داره
4 خواب و یه تراس بزرگ قابل چیدمان داره
انشعابات قانونے وصل
داراے سرایدارے
محیط ویلایے
اطراف ساختہ شده
کوچہ آسفالت تا جلوے ملک
کاملا شستہ رفتہ آماده انتقال
ویلا در محیط فوق العاده امن و شهرکے با نگهبانے دائمے و مدیریت قوے واقع شده .
درصورتے که تمایل به داشتن ویلا یا زمین
در شهرک برند هشت بهشت را دارید
جهت استعلام قیمت ها و تصاویر ملک
با من در ارتباط باشید
مشاورین املاک نوین سازه
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت