تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاری600متر ملک صنعتی 400 متر سوله خاوران

600متر ملک صنعتی 400 متر سوله خاوران

1 هفته پیش در خاوران

متراژ
600
ساخت
1380
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏24,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏41,500,000 تومان
600 متر ملک صنعتی
400 متر سوله
20 متر دفتری
20متر کارگری
برق 50 امپر
اب تانکری
گاز ندارد
قولنامه ای
کد رهگیری دار
50 متر حیاط دارد
آدرس ملک
بعد از سایت خاوران
آدرس املاک صنعتی
خاورمیانه ،رضایی
بعداز دستمال کاغذی چشمک
نرسیده به ایران خودرو