تائید
فروش مسکونیآپارتمان60متر،2خواب،طبقه اول،فول بازسازی،حیاط خلوت

60متر،2خواب،طبقه اول،فول بازسازی،حیاط خلوت

1 روز پیش در ملارد

متراژ
60
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏2,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏49,166,000 تومان
طبقه
1
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ️ املاک عمارت ️ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ============================================

فروش آپارتمان

60 متری ، دو خواب ، طبقه اول ، فاز3 مارلیک
✓ حیاط خلوت 6 متری/ انباری
✓ خوش نقشه و نور گیر
✓ فول بازسازی شده ،تمیز و شیک
✓ کابینت ممبران / هود مخفی / گاز رومیزی
✓ کف سرامیک / نقاشی شده
✓ کمد دیواری بزرگ و جادار هر دو اتاق خواب
✓ تخلیه و آماده سکونت یا رهن
✓ سند آزاد
و ...

=============================

سال ساخت 1385

⭕ قیمت کل 2٫700٫000٫000تومان

⭕ قابلیت رهن به مبلغ 300 میلیون تومان

֎֎֎֎ برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید ֎֎֎֎

✅ فایل های مشابه موجود می باشد.

مشاور شما : امین حسینی

️ املاک عمارت ️

مدیریت : رحمان پور

آدرس دفتر: فاز3مارلیک_خیابان گل مریم_ روبه روی پایگاه بسیج-املاک عمارت