تائید
فروش مسکونیآپارتمان60متر/ 2خواب /طرشت

60متر/ 2خواب /طرشت

1 هفته پیش در طرشت

متراژ
60
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏11,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏188,333,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
**فروش آپارتمان 60متری در منطقه 2 تهران**

✅ **متراژ:**60

✅ **موقعیت:** منطقه 2 (طرشت)، دسترسی عالی به اتوبان مترو

✅ **نورگیری:** عالی ، کاملاً دلباز و روشن

✅️کلید اول

لطفا برای هماهنگی بازدید از ساعت 8صبح الی 11 شب تماس بگیرید:

✨️دپارتمان بزرگ ستارگان ✨️
همراه شما: مهدی محمدی