تائید
فروش مسکونیآپارتمان60متر آپارتمان کهنز

60متر آپارتمان کهنز

1 هفته پیش در کهنز

متراژ
60
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏2,080,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏34,666,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
باسلام
عکسها تزیینی می باشد فقد بازدید
60متر طبقه اول
1خواب تمیز
برق گاز کنتور
آب مشا
اعتبار ما اعتماد شما هست
قلی زاده املاک پارس
برای توضیحات بیشتر لطفاً تماس
سپاس گذارم