تائید
فروش مسکونیآپارتمان60متر /ارزشمند/ نظام آباد

60متر /ارزشمند/ نظام آباد

2 هفته پیش در شارق شرقی

متراژ
60
ساخت
1397
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏7,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏124,166,000 تومان
طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
60متر ارزشمند
10متر پاسیو اختصاصی
سرمایه گذاری موفق
سند تک برگ
کلید در اختیار تخلیه
سیفی