تائید
فروش مسکونیآپارتمان60متر/اکازیون/فروش/فول امکانات

60متر/اکازیون/فروش/فول امکانات

1 روز پیش در شارق شرقی

متراژ
60
ساخت
1404
اتاق
1
قیمت کل
‏9,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏165,833,000 تومان

♦️سالن سرتاسر پرده خور

آپارتمان از نظر قیمت و لوکیشن نیاز به تبلغ ندارد

✳️بهترین ها حق شماست✳️
✳️و ما در این امر کوشایم✳️

❎️❌️مشاور امور ملکی شما آقایی❌️❎️