ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
60متر تک خواب/ تکواحدی/ 3طرف نور/ فول بازسازی
60متر تک خواب/ تکواحدی/ 3طرف نور/ فول بازسازی
4 روز پیش در مارچین
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
60
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
45,833,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
⚜️هلدینگ املاک پلاس⚜️
❇️️قوی ترین بانک اطلاعات مسکن شمال شهر
اصفهان❇️
~•~•~
#️⃣کُد آگهی: 1️⃣8️⃣8️⃣
آپارتمان
~•~•~
⬜️️60متر تک خواب
️✅️نورگیری روبه آفتاب جنوبی و شرقی و شمالی
✅️️طبقه 1 از 2 ، ((تکواحدی))
️محدوده خیابان امام خمینی / خیابان شهید مظاهر مزروعی
!تخفیف هنگام امضای قرارداد✍️
⬜️معاوضه امکان پذیر است فقط با خانه اصفهان⬜️
■فایل های مشابه موجود است■
{آدرس دفتر: خیابان رزمندگان، مابین میدان ماه فرخی و میدان نگهبانی}
~○~●~○~●~○~
{◇《مشاور تخصصی شما: آقای جبارزارع》◇}
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.