ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
60متر دوخواب / آسانسور دار
60متر دوخواب / آسانسور دار
2 روز پیش در خاوران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
60
ساخت
1385
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
5,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
87,500,000 تومان
طبقه
4
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
6متر دوخواب
سند تک برگ
کابینتMDF
خوش نقشه
دسترسی عالی
⬆️قابلیت دریافت وام تا1280میلیون بدون دوندگی
❌️قابلیت رهن تا 500میلیون به عهده املاک
مهندس حسین نورانی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت