تائید
فروش مسکونیآپارتمان60متر+ سـرتاسـر پنجره خــور+کلیدنخورده

60متر+ سـرتاسـر پنجره خــور+کلیدنخورده

1 هفته پیش در فاز 1

متراژ
60
ساخت
1404
قیمت کل
‏4,190,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏69,833,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
♥بسـم الله الـرحمن الرحیـم♥

✔خانم چگینے هستم ڪارشناس فروش املاڪ بیشہ
✔ فایلهاے دیگــر نیـز موجود است

✅ عکسها متعلق به خود واحد میباشد ✅
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶

✅60متر
✅ کلا 7واحدپذیرایی
✅ رو به آفتاب
✅ فول دیزاین
✅پذیرایی سرتاسر پنجره

¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
ساعت پاسخگویی از 10صبح تا 10شب☎
،
،
،
،