تائید
فروش مسکونیآپارتمان60متر فول امکانات 15ساله روبه آفتاب (بهنام)

60متر فول امکانات 15ساله روبه آفتاب (بهنام)

2 هفته پیش در اباذر

متراژ
60
ساخت
1388
اتاق
1
قیمت کل
‏13,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏223,333,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
اباذر، بهنام

✅60 متر 1خواب
✅طبقه سوم
✅پارکینگ انباری آسانسور
✅سالن پرده خور

✅لوکیشن اعیان نشین
✅سرایدار مقیم

دسترسی به مراکز خرید

مشاور امور ملکی شما: محمد روغنی