تائید
فروش مسکونیآپارتمان60متر/فول امکانات/مارکینگ غیر/1خواب

60متر/فول امکانات/مارکینگ غیر/1خواب

21 ساعت پیش در شارق شرقی

متراژ
60
ساخت
1383
اتاق
1
قیمت کل
‏10,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏170,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
⭐ فروش فوری آپارتمان 60 متری با امکانات کامل ⭐ ⭕ مشخصات کلیدی:
- متراژ: 60 متر
- تعداد اتاق خواب: 2 خواب
- طبقه: 3
- سال ساخت: 1384
- نورگیری عالی و نقشه ای خوش ساخت
- دسترسی آسان به مترو، مراکز خرید و بیمارستان
- مناسب برای سرمایه گذاری و سکونت
❗ شرایط ویژه:
- واحد در رهن مستاجر با مبلغ 400 میلیون تومان و اجاره ماهیانه 8 میلیون تومان
☎️ مشاوره رایگان با محمد رنجبر ☎️
⭐ فرصتی کم نظیر برای خرید این ملک استثنایی! ⭐ ⚕️ بهترین خرید را در کمترین زمان تجربه کنید ⚕️