تائید
فروش مسکونیآپارتمان60متر.. محدوده دریان نو

60متر.. محدوده دریان نو

2 هفته پیش در دریان‌نو

متراژ
60
ساخت
1404
اتاق
1
قیمت کل
‏15,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏260,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
☪️به نام خدا☪️

↩️بهترین و به قیمت ترین واحد در منطقه فروشنده واقعی ↪️

⏪60متر1خوابه
⏪100متر 2خوابه
⏪نوساز
⏪فول امکانات
⏪نور و نقشه عالی
⏪متریال عالی
⏪فرعی خوب منطقه
⏪دسترسی های محلی عالی به اتوبان..مراکز خرید.. مراکز آموزشی و درمانی.. مترو و بی آرتی

☑️10درصد زمان تحویل2ماه آینده☑️
☑️5درصد زمان سند زدن8ماه آینده☑️

⏮️بهترین فایل های منطقه روازمابخواهید⏭️

⏏️مشاور و کارشناس قدیمی منطقه⏏️
⏏️هاشمی⏏️