ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
60متر*پارکینگ اختصاصی*سالن پرده خور*سند دار
60متر*پارکینگ اختصاصی*سالن پرده خور*سند دار
16 ساعت پیش در فاز 1
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
60
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3,870,000,000 تومان
قیمت هر متر
64,500,000 تومان
طبقه
1
✨درود✨
✨دپارتمان بزرگ پلاک✨
‼️کارشناس و مشاور ملکی شما : مفیدی ‼️
⭕️21321
____________________________
✅واحد 60 متر سند دار
✅2 خواب/طبقه 1
✅پارکینگ اختصاصی
✅ دوبر نورگیر
✅رو به نما
✅سالن پرده خور
✅لوکیشن عالی
••••••••••••••••••••••••••••••••••••
♨️بازدید همه روزه حتی ایام تعطیل♨️
☎️ پاسخگویی 24 ساعته
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت