ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
60متر کلید نخورده سالن پرده خور سند آماده خوشگل
60متر کلید نخورده سالن پرده خور سند آماده خوشگل
1 روز پیش در جی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
60
ساخت
1405
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
8,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
137,500,000 تومان
طبقه
1
خرید ملک پایان معامله نیست آغاز یک تعهد است
60متر
کارشناس فروش عابدینی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت