تائید
فروش مسکونیآپارتمان60متری اول دوبلکس شخصی ساز دوخواب آفتاب گیر

60متری اول دوبلکس شخصی ساز دوخواب آفتاب گیر

2 هفته پیش در شهید قربانی

متراژ
60
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏3,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏58,333,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
➖➖➖➖مشاور املاک یاس ➖➖➖➖

⚜️جهت موارد مشابه فعال و ب قیمت پایین آگهی کیک کنید دوستان ➰

✔️آپارتمان طبقه اول 60 متری دوبلکس درمجموع 120 متر بنا دارید دوخوابه شخصی ساز نورگیر فوق عالی امتیازات همه جدا قدم قدمت شخصی سازه و با طراحی عالی و هوشمندانه ساخته شده

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

⚜️مشاور شما عمران کریمی
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

➖ویژگی های کاربردی ملک :

➖نزدیک ب خدمات رفاهی فروشگاه زنجیره ای پمپ بنزنین درمانگاه و اتوبوس فضای سبز

➖مشخصات ملک : طبقه اول و دوم دوبلکس 60 متری دوخوابه
نما ساختمان سنگ خیابان 16 متری

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⚜️ خیابان 16 متری
⚜️بهت کمک میکنم با قیمت دلخواهتون ب ملک مورد نظرت برسی
⚜️پذیرایی دو فرشه 12 مدرن
⚜️کاغذ دیواری درجه 1 نورمخفی پنلی
⚜️نورگیر فوق العاده
⚜️همسایه های خون گرم و آرام
✔️کابینت ها های گلش نو با گارانتی
✔️سیستم سرمایشی کولر گازی
✔️مجهز به کنسول سیستم صوتی سقفی ماکرفر تو کار
⚜️مناسب برای زندگی آسوده
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖