تائید
فروش مسکونیآپارتمان60متری خوش نقشه/دو خواب /غرق نور

60متری خوش نقشه/دو خواب /غرق نور

8 ساعت پیش در تسلیحات

متراژ
60
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏8,680,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏144,666,000 تومان
طبقه
1
⚜️به نام نامی الله⚜️

⚜️⚜️گروه بزرگ کوچ⚜️⚜️

✅ملک اماده بازدید با هماهنگی
✅60متری
✅دو خواب(تخت خور)
✅ انباری بزرگ و کاربردی
✅طبقه اول سندی
✅فول بازسازی(صفر تا صد)
✅محل بسیار آرام و دنج
✅دسترسی آسان به مراکز رفاهی و خرید
✅بدون پرتی خوش نقشه

!!وام تا 1280 با کمک ما!!
!!رهن تا 900 به عهده ما!!

✅ تا دریافت سند کنارتان هستم✅

بابیش از 200 فایل مشابه برای هر سلیقه ای

با 200 مشاور فعال در مناطق 4/7/8

!!پاسخ به سوالات شما باعث افتخار ماست!!

مشاورتخصصی منطقه/مهندس امین