تائید
فروش مسکونیآپارتمان61 متر/خوش نقشه/استادمعین

61 متر/خوش نقشه/استادمعین

2 روز پیش در استاد معین

متراژ
61
ساخت
1402
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏9,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏152,459,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خداوند سازنده و نگهدارنده

املاک بزرگ امیران

همراهی کامل از اولین بازدید تا تنظیم قرارداد و انتقال قطعی سند

⚖️ تمامی مراحل حقوقی و اداری با دقت، شفافیت و اطمینان کامل

✅ 61 متر 1 خواب (مستر)
✅ 3 ساله
✅ طبقه دوم

✅ اسانسور
✅ بالکن

✅ نقشه بدون پرتی
✅سالن پرده خور
✅ تخلیه
✅ دسترسی به مترو استادمعین و BRT
✅ کوچه گذر 8 متری
----------------‐-------‐----------------------
⚜️ سند تکبرگ ⚜️
----------------‐-------‐---------------------
☎️ جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و هماهنگی بازدید، لطفاً تماس بگیرید.

⬅️ ارائه مشاوره تخصصی و پاسخگویی کامل در کلیه امور ملکی (خرید و فروش) منطقه 9 | همراه مطمئن شما در معاملات ➡️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس امـلاک بـزرگ امیـــــران شعبه مرکزی