تائید
فروش مسکونیآپارتمان61 متر / دارای حیاط خلوت / دو واحدی

61 متر / دارای حیاط خلوت / دو واحدی

4 ساعت پیش در میرزایی جنوبی

متراژ
61
ساخت
1403
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏2,684,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏44,000,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد کل طبقات
3
⭐ موقعیت عالی جهت سرمایه گزاری
☑️ سند تگ برگ
✅️ در رهن مستاجر به مبلغ 280 میلیون تومان می باشد

مشخصات واحد :
⚡ طبقه همکف
⚡ کلا هشت واحد
⚡ سه طبقه هر طبقه دو واحد
⚡ یک خواب / خوش نقشه / نورگیر عالی / 6 متر حیاط خلوت اختصاصی / گاز رومیزی
⚡ کابینت mdf / پکیج / پنجره دو جداره / شیرآلات اهرمی / نقاشی شده / کمد دیواری سراسری

شرایط خرید :
⚡ سند تک برگ آماده انتقال
⚡ مبلغ 280 میلیون از مبلغ کل بابته مستاجر کسر می گردد
⁉️ تاریخ رهن مستاجر 15 برج 5 ( مرداد امسال )

☑️ دارای پارکینگ سندی
☑️ دارای 6 متر حیاط خلوت اختصاصی که در پشت سند اومده
‼️ 61 متر بنا. به اضافه 6 متر حیاط خلوت 67 متر. اما شما مبلغ 61 متر بنا را پرداخت می نمایید

✔️ دسترسی سریع و آسان به تمامی مایحتاج روزمره زندگی فروشگاه زنجیره ای ، مدرسه ، بانک ، اداره آب ، اداره گاز ، اداره برق .....