تائید
فروش مسکونیآپارتمان61 متر در حسن آباد نور خوب مناسب سرمایه گذاری

61 متر در حسن آباد نور خوب مناسب سرمایه گذاری

2 هفته پیش در شهرک امام رضا

متراژ
61
ساخت
1384
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏1,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏23,770,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی شده
بالکن
دارد
لوکیشن واقع در حسن آباد بوعلی می باشد.

60 متر تک خواب
طبقه چهارم
نیاز به بازسازی دارد.
بالکن دارد.

✅ مناسب سرمایه گذاری

کارشناس فروش : خانم معتمد