تائید
فروش مسکونیآپارتمان61 متر دو خواب بازسازی شده فول امکانات پونک معین

61 متر دو خواب بازسازی شده فول امکانات پونک معین

2 هفته پیش در شهرک کوهسار

متراژ
61
ساخت
1389
انباری
ندارد
قیمت کل
‏16,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏270,491,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
61 متر دو خواب استثنایی
آفتابگیر با دید بدون مشرف
پلان بی نقص و عالی
مشاعات تمام سنگ
لوکیشن بی نظیر با دسترسی عالی
قابلیت رهن تا 1800

فایل صد در صد شخصی و کلید در اختیار
فروشنده واقعی
مناسب سرمایه گذاری

جهت هماهنگی بازدید و کسب اطلاعات تماس بگیرید.

امیرانی
املاک فخار