تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه61 متر مغازه تجاری (بلوار قدس)

61 متر مغازه تجاری (بلوار قدس)

4 روز پیش در کرمان

متراژ
61
ساخت
1380
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏8,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏131,147,000 تومان
باسلام ....
61 متر مغازه تجاری
بر 10 متر دو دهنه
70 متر واحد مسکونی
20 متر نیم طبقه
سند تک برگ دارای پروانه
اسکلت فلز
کف و دیوار سرامیک
دارای دو عدد چاله سرویس
6 دانگ وقف
لاین برگشت از سمت پارک به طرف پل

آدرس دفتر املاک ؛ خیابان الاشت