تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا610متر احمدآباد معاوضه با اپارتمان

610متر احمدآباد معاوضه با اپارتمان

1 روز پیش در دانشجو

متراژ
300
ساخت
قبل از 1370
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
610 متر مربع
قیمت کل
‏110,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏180,327,000 تومان
ملک فوق در احمدآباد محدوده بهشت می باشد

600متر زمین
17متر حاشیه
بنا زیربالا کلنگی

فقط معاوضه با یک مجموعه ویلایی 4الی 5واحدی یکجا

املاک هستم کریمی