تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاری61متر اداری اندیشه فاز1 با پاسیو(املاک منوچهر)

61متر اداری اندیشه فاز1 با پاسیو(املاک منوچهر)

1 هفته پیش در فاز 1

متراژ
61
ساخت
1390
اتاق
2
قیمت کل
‏3,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏57,377,000 تومان
61متر اداری اندیشه فاز1 با پاسیو(املاک منوچهر)
طبقه 1
اسانسور
تردد آزاد
43متر واحد + 18 متر پاسیو
سند تک برگ آماده دفتر خانه
قابلیت رهن 450 میلیون
قابلیت وام 900 میلیون
مهران رستمی
رضا ابراهیمی
فایل های بیشتر در متراژ های متفاوت موجود میباشد
بزرگترین هلدینگ اداری منطقه
ادری دفتر املاک ورودی فاز1 اندیشه بین بانک مسکن وپارسیان تشریفات 2 املاک منوچهر