تائید
فروش مسکونیآپارتمان61متر ، بلوار کمالی ، نما تراورتن

61متر ، بلوار کمالی ، نما تراورتن

2 روز پیش در پونک

متراژ
61
ساخت
1391
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏16,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏265,573,000 تومان
طبقه
1

(خانم نظری)