تائید
فروش مسکونیآپارتمان61متر/تک خواب/خوش نقشه/داماهی

61متر/تک خواب/خوش نقشه/داماهی

4 ساعت پیش در بندرعباس

متراژ
61
ساخت
1388
اتاق
1
قیمت کل
‏5,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏86,065,000 تومان
طبقه
4
برای اطلاعات بیشتر همین حالا تماس بگیرید…

فروش فوری تنها یک خواب خوش قیمت در منطقه و سند آزاد
8طبقه / دو خواب/سال ساخت: 1388
61متر به همراه انباری
طبقه 4
پارکینگ اختصاصی سندی /دو لاین آسانسور
فول امکانات/کابینت/کمد دیواری/سند تک برگ و آزاد جهت وام گرفتن
نگهبانی مقیم

✅امکانات رفاهی در دسترس فاصله تا اولین سودر مارکت،سوپر میوه و … تنها یک دقیقه
✅هیئت مدیره فعال و همسایه های با فرهنگ
✅ فروش فوری زیر قیمت بازار
✅قابلیت وام 1میلیارد تومان
**این قیمت فقط تا چند روزه آینده موجوده
«برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید ☎️☎️ »
*در صورت مشغولی لطفا پیام بگذارید*

محمد جواد راضی نژاد | مشاور تخصصی یک خواب و دو خواب
| دپارتمان ملکی آرمانیا