تائید
فروش مسکونیآپارتمان61متر/فول امکانات/نیروهوایی/پیروزی/پارکینگ

61متر/فول امکانات/نیروهوایی/پیروزی/پارکینگ

14 ساعت پیش در نیرو هوایی

متراژ
61
ساخت
1395
اتاق
1
قیمت کل
‏13,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏226,229,000 تومان
طبقه
1
محله ای آرام و با دسترسی عالی به مترو و مراکز خرید. آپارتمان 61 متری آماده تحویل.

61متر/1خواب/طبقه 5//(فول امکانات

(خیابان پیروزی خ اول نیروهوایی)

■■●●بسیار تمیز بدونه یه ریال خرج■■■

■■■طبقه /5/■■■

■●●● فول امکانات ●●●■

■پارکینگ اختصاصی■ (با احترام پارکینگ700ملیون جداگانه حساب میشود)

■■■■بالکن■■■■

■■■انباری■■■■
■ وام مسکن ب عهده خوده املاک■ ■بدونه دردسر ■

■این ملک تابرج 12 مستجر دارد (400پیش/
15 اجاره)

(سند آماده انتقال)

دوربین مدار بسته

سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی

بسیار تمیز و خوش نقشه با نورگیر عالی در یکی از بهترین محله های خیابان پیروزی

■نزدیک مترو■

آدرس ملک =' خ پیروزی خ اول نیروهوایی

آدرس املاک =' خ پیروزی دفتر املاک حدادی

کارشناس امور ملکی =' حدادی