تائید
فروش مسکونیآپارتمان61متر*نوساز*فول امکانات*زرکش

61متر*نوساز*فول امکانات*زرکش

16 ساعت پیش در زرکش

متراژ
61
ساخت
1405
اتاق
1
انباری
ندارد
قیمت کل
‏12,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏201,639,000 تومان
طبقه
1
⚜️دپارتمان بزرگ کوچ⚜️

✅61متر
✅نوساز کلید نخورده
✅تک خواب
✅طبقه اول
✅5تا2واحدی
✅آسانسور
✅انباری
✅12 متر پاسیو
✅لوکیشن ودسترسی عالی

☑️قابلیت دریافت وام1280ملیونی بدون ضامن☑️
☑️قابلیت دریافت وام780 ملیونی بدون ضامن☑️
☑️قابلیت رهن تا1 میلیارد بدون دغدغه☑️

⭕تخفیف به خریدار واقعی داده میشود⭕

⚜️برای رزرو بازدید تماس بگیرید...

مشاور و امین همیشگی شما:خانم سیاوشی