تائید
فروش مسکونیآپارتمان61متری مربع بدون پرتی/ سند تک برگ کهریزک

61متری مربع بدون پرتی/ سند تک برگ کهریزک

1 روز پیش در کهریزک

متراژ
61
ساخت
1401
اتاق
1
قیمت کل
‏3,965,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏65,000,000 تومان
طبقه
4

~~~~~~

✅️وام زوجین تا 880 میلیون تومان

✅️وام تک نفره تا 580میلیون تومان

✅️وام به ازای هر فرزند 120میلیون تومان
~~~~~~

دسترسی سریع به خیابان های اصلی و مراکز خرید

مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری

شرایط ویژه فروش:
✳️تهاتر با خودرو و ملک شما

✳️انجام کلیه امور بانکی توسط دفتر

✳️لوکیشن رو به رشد لحظه ای

☎️مشاوره و بازدید همه روزه حتی ایام تعطیل ☎️