تائید
فروش مسکونیآپارتمان62 متر 2 خواب سندتکبرگ پارکینگ بهترین لوکیشن منطقه

62 متر 2 خواب سندتکبرگ پارکینگ بهترین لوکیشن منطقه

1 روز پیش در گرمدره

متراژ
62
ساخت
1400
قیمت کل
‏5,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏80,645,000 تومان
طبقه
2
❗️فروش فوری❗️

⭕️مالک فروشنده واقعی⭕️

〽️فرصت طلایی خرید〽️

✅وام زوجین/ انفرادی✅ (جفت وام ها بر عهده کارگزار دفتر می باشد)

بدون دوندگی از طرف شما

[هم سقف،هم سرمایه ]

-62 متر

-دو خواب بزرگ و تخت خور

-خوش نقشه بدون پرتی

-آشپزخانه دلباز با کابینت فراوان

-نور مستقیم

-بهترین لوکیشن

-انباری 4 متری

-مشاعات تمیز

✅مبلغ وام و رهن از مبلغ کل کم شده است (مبلغ درج شده در اگهی نقدینگی شما میباشد)

✅آماده به تخلیه

⚪️سند تک برگ قابل انتقال

✔️دسترسی عالی به مراکز درمانی
✔️دسترسی عالی به مراکز اداری و تمام شعبات بانکی
✔️دسترسی عالی به مراکز خرید،خدماتی و رفاهی

️☎️مشاوره رایگان
⚕️بیشترین تنوع فایلینگ برای عموم سلایق در اندیشه
⚕️فعالیت vip جهت فروش آپارتمان شما ظرف 72ساعت
کارشناس فروش: قلی زاده