تائید
فروش مسکونیآپارتمان62 متر تک واحدی 2 خواب (فروزش)

62 متر تک واحدی 2 خواب (فروزش)

1 هفته پیش در امیر بهادر

متراژ
62
ساخت
1384
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏6,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏99,193,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خدا
✅4 طبقه تک واحدی طبقه 2/5
✅جای پارک موتور
✅2 خواب بزرگ مستر دار
✅سالن 4 گوش بدونه پرتی
✅اشپزخانه با کابینت mdf شیک
✅هود ایتالیایی و سینک استیل
✅بازسازی شده کامل سرویس ها و واحد
✅شیرالات مدرن و برند
✅دسترسی به مترو و بی ار تی و بازار ….
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
◀️فروشنده واقعی تخفیف جز پای معامله
◀️قابلین رهن تا مبلغ 850 میلیون
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⬅️مشاور تخصصی املاک منطقه 11 منیریه
⬅️رامین دبیریان
⬅️املاک عمارت