تائید
فروش مسکونیآپارتمان62 متر دوخواب/خوش نقشه با پارکینگ/بازسازی شده

62 متر دوخواب/خوش نقشه با پارکینگ/بازسازی شده

2 هفته پیش در سنگلج

متراژ
62
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏3,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏59,677,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4

دارای بالکن

❌️ قابلیت رهن تا 500 میلیون بر عهده ما❌️

برای دریافت مشاوره و کارشناسی ملک خود و
توضیحات بیشتر در مورد این ملک و معرفی فایل های ارزنده حتما تماس بگیرید.
.
.
.
.
مشاور تخصصی محله سنگلج و مناطق 11 و 12
M a s o u d O s t a d i