تائید
فروش مسکونیآپارتمان62 متر پارکینگ دار / مدائن

62 متر پارکینگ دار / مدائن

1 ساعت پیش در هفت حوض

متراژ
62
ساخت
1389
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏14,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏238,709,000 تومان
طبقه
3
(لوکیشن داخل آگهی برای املاک میباشد)

⚪️محدوده واحد : میادین مدائن⚪️

✅️62 متر ✅️1 خواب
✅️طبقه دوم سندی سوم رویتی
✅️4 طبقه تک واحدی ✅️16 سال ساخت
✅️پارکینگ اصلی ✅️انباری ✅️بالکن
✅️فروشنده واقعی ✅️سند تک برگ

✔️قابلیت گرفتن وام در صورته نیاز 1 میلیاردو 200

مشاور و کارشناس شما : محمد میرزایی