ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
62 متر یکخواب فول امکانات جمالزاده
62 متر یکخواب فول امکانات جمالزاده
2 هفته پیش در جمالزاده
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
62
ساخت
1393
اتاق
1
قیمت کل
13,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
217,741,000 تومان
طبقه
1
—— آماده تخلیه ——
77 متر آپارتمان 10 ساله
62 متر + 15 متر پاسیو
✅پارکینگ سندی
✅پاسیو قابل چیدمان
✅کابینت هایگلاس درجه 1
کارشناس و مشاور شما : حیدری
بهترین فایل های شخصی با توجه به سلیقه شما
متناسب با بودجه شما در متراژ و طبقات مختلف
**بهترین خرید و رهن و اجاره با بهترین قیمت ها را از ما بخواهید**
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت