تائید
فروش مسکونیآپارتمان62 متری 1خوابه فول بازسازی ابوذر بهشتی

62 متری 1خوابه فول بازسازی ابوذر بهشتی

12 ساعت پیش در ابوذر (منطقه ۱۵)

متراژ
62
ساخت
1381
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏8,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏129,032,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✳️ فوری✳️ ✳️ فوری✳️

##آدرس واحد: بلوار ابوذر پل ششم خیابان بهشتی ##

✅ فروشنده واقعی
✅ سند تک برگ
✅ طبقه اول
✅ 1 خوابه
✅ 4 طبقه ی دو واحدی
✅ کمد دیواری
✅ قابلیت دریافت وام اوراق 1/3 میلیاردی زوجین
✅ مشاعات تمیز و تا سقف سرامیک
✅ ساختمان دارای دوربین مداربسته و پمپ آب و...
✅ ساختمان بسیار آرام و همسایگی عالی
✅ در محیطی دنج و آرام مناسب سکونت
✅ دسترسی عالی به اتوبان، BRT و مترو

--------------------------------------
......... شما شایسته بهترین ها هستید........

.......املاک گلچین با بیش از 28 سال سابقه درخشان در منطقه.....
...........مشاوره به مالکان محترم.........................
..........جهت رهن و فروش..........

مشاور: ابراهیمی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور املاک گلچین، نبش ۱۶ بهشتی