تائید
فروش مسکونیآپارتمان62متر 2خواب -پارکینگ سندی غیر مزاحم-انباری

62متر 2خواب -پارکینگ سندی غیر مزاحم-انباری

2 روز پیش در جمال‌زاده

متراژ
62
ساخت
1384
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏11,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏182,258,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
(((کمانی)))

60 متر

✨دو خواب✨

طبقه دوم

✨پارکینگ سندی غیر مزاحم-انباری سندی✨

تاپ لوکیشن منطقه

✨دسترسی عالی به مترو و مراکز خرید✨

جهت بازدید تماس حاصل فرمایید با تشکر

مشاور شما: اقای کمانی