تائید
فروش مسکونیآپارتمان62متر/دو خواب/پونک

62متر/دو خواب/پونک

1 روز پیش در پونک

متراژ
62
ساخت
1392
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏16,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏266,129,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
برای سکونت و سرمایه گذاری امروز اقدام کردن بهتر از فرداست

✅️مشخصات ملک :

● 62متر / دو خواب
● طبقه یک از چهار و هر طبقه 2واحد
● رو به آفتاب با نورگیری عالی
●سالن مربع خوش چیدمان مناسب هر نوع سلیقه ایی
● آشپزخانه با کابینت های هایگلس دیزاین شده

●فروشنده واقعی
● واحد قابلیت رهن بملغ 1600 دارد
●قابلیت اخذ وام بملغ 1200 وام بانک مسکن
●بازسازی شده با بهترین متریال

⚠️ جهت هماهنگی بازدید و کسب اطلاعات بیشتر منتظر تماس شما هستم

⚠️ فایلهای مشابه با بودجه و سلیقه شما موجود هست

⚠️ شما میتوانید جهت مشاوره رایگان خرید و فروش با من تماس بگیرین

کارشناس خرید و فروش منطقه :
پارسا