تائید
فروش مسکونیآپارتمان62متر دوخواب/تک واحدی/پارکینگ سندی/خ مرجان

62متر دوخواب/تک واحدی/پارکینگ سندی/خ مرجان

1 سال پیش در تهران

متراژ
62
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
93٬548٬000 تومان
طبقه
3

املاک بالکن
مدائن جنوبی روبه روی چمن پلاک 99

منبع فایلینگ شخصی منطقه