تائید
فروش مسکونیآپارتمان62متر /سوپر شیک/کولر گازی /پکیج /فاز یک

62متر /سوپر شیک/کولر گازی /پکیج /فاز یک

10 ساعت پیش در فاز 1

متراژ
62
ساخت
1393
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏6,480,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏104,516,000 تومان
طبقه
2
دپارتمان بزرگ نیکانـ با بیش از 1000فایل در منطقه
اعتبار ما رزومه قوی ماست

-----------------مشخصات ملکـ -----------------------
62متر
طبقه دوم
نما تراورتن
خوش نقشه بدون پرتی
قابلیت رهن 700 میلیون به عهده ما
وام آماده 800میلیون زوجین

☎️پاسخگویی 9صبح تا11شب ☎️
بازدید همه روزه حتی ایام تعطیل

مشاور ملکی و همراه شما آقای اکبری

دپارتمان بزرگ نیکان در فضای قابل اعتماد با مشاوران حرفه ای تمامی فایل هاو بهترین ها رو در اختیار شما خریداران محترم قرار می دهد برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید